Medewerkers

  Alle medewerkers van Stad & Esch

Adolf, S.
ADOS
Conciërge
Ale, C.
ALEC
Administratief medewerker
Algra, A.
ALA
Economie
Lyceum
Amerongen, J. van
AMJ
Wiskunde
Lyceum
Appelmelk, A.
APP
Wiskunde
Lyceum
Apperlo, M.
APM
Biologie, Beroepencollege
Arentshorst, H.
ARH
Filosofie, Lyceum
Asselt, T. van
AST
Aardrijkskunde, Diever
Bak - Exalto, C.
BAKC
Deelschoolondersteuner
Bakker, E.
BAK
Hoofd facilitaire dienst
Ballegoijen de Jong, J. van
BALJ
Onderwijsondersteuner, Lyceum
Bartels, M.
BAM
Groepsdocent
Praktijkschool
Beek, F. van de
BFE
Scheikunde, Lyceum
Beers, E. van
BEE
Nederlandse taal, Lyceum
Belgraver, L.
BEL
Muziek
Bennemeer, M.
BENM
Onderwijsondersteuner
Lyceum
Berg, M. van den
BERM
Deelschoolondersteuner
Bergman, Y.
BER
Beeldende vorming
Bijker, W.
BIJ
Geschiedenis
Lyceum
Blaak, N.
BLN
Klassieke talen, Lyceum
Blokzijl, A.
BLA
Engelse taal
Lyceum
Boer - Oving, S.
BOO
Engelse taal, Lyceum
Boer, H. de
BOR
Natuur- en scheikunde
Diever
Boer, Z. de
BOER
Administratief medewerker personeel
Boersma, J.
BJO
Natuurkunde, Diever
Boersma, M.
BMA
Zorg & Welzijn, Praktijkschool
Boertien, M.
BON
Nederlandse taal
secretaris GMR
Lyceum
Bommel, H. van
BOM
Instructeur
Lyceum
Bonhof, E.
BONH
Intern begeleider
Lyceum
Bonte, N.
BNT
Franse taal
Lyceum
Bos, E.
BOSE
Roostermaker
Bos, I.
BOSI
Technisch onderwijsassistent biologie
Bos, M.
BSM
Teamleider Eigen weg
Bosch - Meijer, J.
BOJ
Duitse taal
Lyceum
Bouwers, B.
BOU
Aardrijkskunde
Lyceum
Bouwhuis, J.
BOUJ
Onderwijsondersteuner Bouwen, Wonen & Interieur
Beroepencollege
Bovenberg, B.
BOB
Rekenen
Lyceum
Braaksma, S.
BSJ
Economie, Lyceum
Breemen, E. van
BRE
Muziek (vervangend)
Breukelman, H.
BREU
Medewerker organisatie & beheer
Breukelman, T.
BRET
Coördinerend roostermaker
Broere, J.
BRO
Groepsdocent
Praktijkschool
Brouwer, I.
BRI
Groepsdocent
Eigen weg
Buiten, N.
BUT
Mens & Maatschappij
Beroepencollege
Buning, E.
BUN
Wiskunde
Lyceum
Burgman, E.
BUE
Zorg & Welzijn
Beroepencollege
Caat, W. ten
CAAW
Deelschoolondersteuner
Chanu, P.
CHP
Franse taal
Lyceum
Compagner, M.
CRM
Groepsdocent
Eigen weg
Dalen, J. van
DALJ
Conciërge
Dam, I. van
HANN
Dyslexiebegeleider
Conciërge
Damkat, J.
DAM
Duitse taal
lid GMR
Diever
Dees, C.
DEC
Groepsdocent
Eigen weg
Dekker, A.
DKA
Dans
Delden, M. van
DDN
Franse taal
Lyceum
Dijk, H. van
DIJK
Financieel administrateur
Dijksma, L.
DIL
Biologie
Beroepencollege
Dijkstra, C.
DIJC
Intern begeleider
Eigen weg
Dijkstra, P.
DJP
Onderwijsondersteuner
Diever
Dillen, M.
DIM
Instructeur
Eigen weg
Dobben, P.
DOP
Economie
Beroepencollege
Doesburg, B. van
DOES
Medewerker huishoudelijke dienst
Doorn, C. van
DOO
Hoofd stagebureau
Doorn, J.
DOOJ
Technisch onderwijsassistent
Diever
Dozeman, M.
DOOM
Onderwijsondersteuner
Lyceum
Draaisma, M.
DRA
Nederlandse taal
Diever
Driessen, A.
DRS
Beeldende vormgeving
techniek
Diever
Driesum, P. van
DRP
Natuurkunde
Beroepencollege
Driezen, H.
DRI
Horeca, Bakkerij & Recreatie
Beroepencollege
Duivenboden, N. van
DUI
Aardrijkskunde
lid GMR
Lyceum
Dusseljee, K.
DUK
Techniek
Eigen weg
Ebbers, M.
EBM
Groepsdocent
Eigen weg
Eerden, L. van
EER
Nederlandse taal
Beroepencollege
Eisden, M. van
MART
Deelschoolondersteuner
Eisses, J.
EIJ
Maatschappijleer
Lyceum
El Hammouchi, O.
HAO
Nederlandse taal
Lyceum
El Rhoul, H.
ROH
Franse taal
Lyceum
Elzinga, S.
ELS
Duitse taal
Lyceum
Emmelkamp, J.
EMME
Seniormedewerker ICT
Ende, F. van der
END
Biologie
Lyceum
Engel, J.
ENJ
Aardrijkskunde
Diever
Enting, R.
ENT
Leerlingcoördinator vwo onderbouw
lichamelijke opvoeding
Lyceum
Epker, B.
EPK
Leerlingcoördinator vwo bovenbouw
Engelse taal
Lyceum
Eskes, T.
ESK
Economie & Ondernemen
Beroepencollege
Essen, M. van
ESS
Economie
Lyceum
Faassen, M. van
FAM
Bouwen, Wonen & Interieur
Beroepencollege
Faber, P.
FAB
Scheikunde
Lyceum
Fennema, S.
FES
Engelse taal
Beroepencollege
Fleurke, R.
FLEU
Hoofd afdeling personeel
Fuhler, M.
FUM
Wiskunde
Beroepencollege
Galema, A.
GAL
Franse taal
Lyceum
Gerbrandij, M.
GEM
Biologie
Diever
Groen - Kloosterman, N.
GKN
Zorg & Welzijn
Beroepencollege
Groen, N.
GRN
Leerlingcoördinator vmbo onderbouw
Nederlandse taal
Beroepencollege
Gustin, A.
GUA
Nederlandse taal
Lyceum
Haijkens, M.
HAM
Nederlandse taal
Lyceum
Hartgers, I.
HAI
Groepsdocent
Eigen weg
Heerkes, M.
HEM
Wiskunde
Diever
Heeskens, T.
HES
Schoolmaatschappelijk werk
Praktijkschool
Hoedt, M. den
HOED
Onderwijsondersteuner
Hoekstra, A.
HOA
Natuur- en scheikunde
Lyceum
Hoekstra, M.
HOM
Engelse taal
Lyceum
Hofstee, I.
HFS
Decaan vwo
biologie
Lyceum
Holleboom, T.
HOT
Wiskunde
Lyceum
Hoogen, J. van den
HOJ
Groepsdocent
Praktijkschool
Hoogland, V.
HOV
Engelse taal
Diever
Hooijer, H.
HOY
Muziek
Horst, C. van der
HOC
Lichamelijke opvoeding
Eigen weg
Huizing, J.
HUJ
Engelse taal
Lyceum
Huls, N.
HULS
Groepsdocent
Eigen weg
IJzerman, E.
IJZE
Instructeur
Chinese taal
Lyceum
Jager, L. de.
JAL
Engelse taal
Lyceum
Jans, J.
JJAN
Conciërge
Jansen, A.
JAA
Beeldende vorming
Jansen, D.
JAD
Groepsdocent
lid GMR
Eigen weg
Jolman, I.
JOI
Wiskunde
Diever
Jonas, M.
JONA
Medewerker technisch onderhoud
Jong, A. de
JOA
Wiskunde
Beroepencollege
Jong, S. de
JGS
Produceren, Installeren & Energie
Beroepencollege
Jonge, E. de
JONG
Medewerker technisch onderhoud
Jonge, G. de
JNG
Decaan vmbo
lichamelijke opvoeding
Beroepencollege
Jonge, L. de
JONL
Personeelsfunctionaris
Jonker, E.
JONE
Applicatiebeheerder
Jonker, J.
JJOJ
Hoofdconciërge
Jutstra, G.
JUTG
Medewerker financieel beheer
Kamp, R. van der
KMR
Media & ICT
Lyceum
Kampen, C. van
KAMP
Instructeur
Beroepencollege
Kappert, J.
KAP
Wiskunde
Beroepencollege
Karper, L.
KAR
Biologie
Lyceum
Keizer, J.
KIZ
Lichamelijke opvoeding
Praktijkschool
Kieneker, R.
KIE
Muziek
Kleine, A.
KLEA
Onderwijsondersteuner
Lyceum
Kleine, H.
KLEH
Technisch onderwijsassistent
Klomp, S.
KLS
Engelse taal
Lyceum
Koerselman, S.
KRS
Biologie
Beroepencollege
Koetse, H.
VEGT
Medewerker financiën & leerlingbeheer
Kok, R.
KOR
Beeldende vormgeving
Koobs, R.
KOO
Nederlandse taal
Lyceum
Koops, G.
KOG
Dans
Koster, B.
KOB
Engelse taal
Beroepencollege
Kroezen, J.
KROE
Orthopedagoog / psycholoog
Eigen weg
Krol, K.
KRK
Engelse taal
Diever
Kuiper, A.
KPR
Theater
Köhler, M.
KOH
Horeca, Bakkerij & Recreatie
Beroepencollege
Lalkens, W.
LAL
Ondersteuningscoördinator
Lange, A. de
LAE
Beeldende vorming
Lyceum
Lange, J. de
LAJ
Groepsdocent
Eigen weg
Lange, M. de
LAM
Groepsdocent
Praktijkschool
Lans, G.
LAN
Lichamelijke opvoeding
Lyceum
Laurier, P.
LAP
Biologie
scheikunde
lid GMR
Lyceum
Leeuw, L.
LEEL
Produceren, Installeren & Energie
Beroepencollege
Leijenaar, M.
LEY
Nederlandse taal
Lyceum
Lenssen, J.
LENS
Medewerker financieel beheer
Lijzenga, I.
LII
Franse taal
Lyceum
Lindner, A.
LIER
Instructeur
Beroepencollege
Lobenstein, L.
LOB
Lichamelijke opvoeding
Diever
Loe, P. van
LOEP
Coördinerend deelschoolondersteuner
lid GMR
Logtmeijer, I.
LGM
Engelse taal
Lyceum
Lokhorst, S.
LKS
Wiskunde
Lyceum
Lubbers, J.
LUJ
Lichamelijke opvoeding
Praktijkschool
Luiken, J.
LKJ
Biologie
Lyceum
Luikens, E.
LUIK
Onderwijsondersteuner
Luten, K.
LUT
Deelschoolleider theoretische leerweg
Lyceum
Meftah, A.
MEF
Wiskunde
Diever
Meihuizen, H.
MHU
Nederlandse taal
Beroepencollege
Meijer, A.
MEY
Onderwijsondersteuner
Beroepencollege
Meijer, C.
MEC
Leerlingcoördinator theoretische leerweg
Duitse taal
Lyceum
Meijer, D.
MEIJ
Medewerker inkoop & technische dienst
Mekkelholt, M.
MEKM
Onderwijsondersteuner dans
Mensing, M.
MENM
PR & communicatie
Mensink, C.
MCH
Economie
Lyceum
Meulman, I.
MMI
Engelse taal
Lyceum
Modderman, A.
MODA
Intern begeleider
Lyceum
Molen, T. van der
MOT
Theater
Diever
Moolen B. van der
MOB
Aardrijkskunde
Lyceum
Mosterd, K.
MOK
Engelse taal
Lyceum
Muis, K.
MUK
Lichamelijke opvoeding
Beroepencollege
Mulder I.
MLD
Geschiedenis
Lyceum
Muller, I.
MUI
Duitse taal
Beroepencollege
Munnik, E. van der
MUE
Geschiedenis
Lyceum
Mussche, E.
MUSS
Deelschoolondersteuner
Nagelhout, N.
NAN
Nederlandse taal
Lyceum
Neijenhuis, N.
NEN
Groepsdocent
Praktijkschool
Nieuwendijk, M. van den
NIEU
Deelschoolondersteuner
Nijboer, J.
NJO
Groepsdocent
Eigen weg
Nijenhuis, J.
NIJJ
Onderwijsondersteuner
Eigen weg
Nijenhuis, M.
NIM
Lichamelijke opvoeding
Beroepencollege
Nock, M.
NOC
Natuurkunde
Beroepencollege
Nooi, R.
NOI
Natuurkunde
Lyceum
Oostenbrink, G.
OOS
Engelse taal
Beroepencollege
Oosterhuis, R.
OOSR
Onderwijsondersteuner
Beroepencollege
Os - in 't Hout, J. van
HOU
Biologie
Diever
Os, D. van
OSD
Lichamelijke opvoeding
Beroepencollege
Otte, C.
OTTC
Medewerker technisch Onderhoud
Oudman, J.
OUDJ
Metaal
Praktijkschool
Pessink, L.
PSK
Mens & Maatschappij
lid GMR
Beroepencollege
Pinheiro Glas, M.
PIM
Engelse taal
Lyceum
Plank, J. van der
PLAN
Interne controller
Platel, J.
PLT
Wiskunde
Lyceum
Pol, K. van der
POLK
Onderwijsondersteuner
Lyceum
Pool, P.
PON
Nederlandse taal
Diever
Popkema, M.
POPKM
Vrijwilliger
Post, D.
POD
Natuurkunde (vervangend)
Potze, T.
PTZ
Duitse taal
Lyceum
Prins, K.
PRK
Duitse taal
Lyceum
Prins, L.
PRL
Franse taal
Lyceum
Rademaker, G.
RAG
Nederlandse taal
lid GMR
Beroepencollege
Raterink, M.
RTK
Nederlandse taal
Lyceum
Rees, M. van
REM
Economie
Lyceum
Reinink, Z.
REIZ
Medewerker servicedesk
Reith, J.
REJ
Groepsdocent
Eigen weg
Robijn, M.
ROM
Theater
Room, G.
ROG
Leerlingcoördinator bovenbouw Diever
Economie
Roorda, J.
ROOJ
Roostermaker
Roos, M.
ROO
Nederlandse taal
Lyceum
Rosema, R.
ROS
Aardrijkskunde
Lyceum
Ruijter - Groenewold, M. de
RUM
Natuur- en scheikunde
Beroepencollege
Ruinemans, J.
RUJ
Decaan Diever
lichamelijke opvoeding
Rutgers, L.
RUL
Economie
Lyceum
Sambeek, M. van
SAMB
Deelschoolondersteuner
Schadee, P.
SCD
Decaan havo
lichamelijke opvoeding
Lyceum
Scheffer, J.
SCJ
Engelse taal
Beroepencollege
Schelling, M.
SMA
Vervangend deelschoolleider havo/vwo Lyceum
Schelt, C. van
SCHC
Orthopedagoog / psycholoog
Praktijkschool
Schenkel, T.
SCHE
Medewerker technisch onderhoud
Schepers, J.
SCHJ
Vrijwilliger
Diever
Schipper, J.
SCI
Deelschoolleider Diever
Schoemaker, R.
SCM
Geschiedenis
Diever
Schuite, L.
SCHL
Financieel administrateur
Schut, L.
SCL
Geschiedenis
Lyceum
Seuters, A.
SEU
Decaan theoretische leerweg
Nederlandse taal
Lyceum
Siemons, R.
SIR
Muziek
Sietzema, S.
SIE
Vrijwilliger
Praktijkschool
Sinnema, M.
SINN
Directiesecretaris
Sloterdijk, T.
SLOT
Administratief medewerker
Eigen weg
Smilde, J.
SMIJ
Onderwijsondersteuner
Lyceum
Smit, H.
SMIT
Technisch onderwijsassistent natuurkunde
Snijder, H.
SNH
Consumptief
Eigen weg
Snippert, F.
SNIP
Onderwijsondersteuner
Eigen weg
Snoeijink, B.
SNB
Groen
Praktijkschool
Sokolove, A.
SOK
Engelse taal
Lyceum
Sondaar, H.
SON
Wiskunde
Lyceum
Staal, K.
STA
Franse taal
Lyceum
Stegeman, M.
STEG
Onderwijsondersteuner
Beroepencollege
Steneker, M.
STM
Franse taal
Lyceum
Stenveld, P.
STP
Wiskunde
Lyceum
Stille, L.
STIL
Conciërge
Stol, D.
STOL
Coördinerend directiesecretaris
Stolte, H.
STE
Leerlingcoördinator onderbouw Diever
Engelse taal
Strijker, W.
STW
Mens & Maatschappij
Beroepencollege
Stronkhorst, G.
STRO
Medewerker servicedesk
Szerkowski, M.
SZM
Geschiedenis
Lyceum
Talen, N.
TALN
Conciërge
Talsma, S.
TAS
Franse taal
Lyceum
Tarrij, G. van
TARR
Begeleider dyslexie leerlingen
Tiemersma, V.
TIV
Maatschappijleer
Beroepencollege
Tijink, J.
TIJ
Wiskunde
Beroepencollege
Timmer, I.
TII
Nederlandse taal
Beroepencollege
Timmermans, P.
TIM
Leerlingcoördinator vmbo bovenbouw
Wiskunde
Beroepencollege
Troost, J.
TRO
Engelse taal
Beroepencollege
Tuinstra, R.
TUR
Directeur Onderwijs & Personeel
Twillert, H. van
TWIL
Onderwijsassistent Media & ICT
medewerker servicedesk
Veelo, G.
VEEL
Lichamelijke opvoeding
Lyceum
Veen, J. van der
VEJ
Mobiliteit & Transport
Beroepencollege
Veen, M. de
VEM
Leerlingcoördinator havo bovenbouw
geschiedenis
Lyceum
Veen, P. van der
VEE
Techniek
Praktijkschool
Veenstra, A.
AVE
Leerlingcoördinator havo onderbouw
Nederlandse taal
Lyceum
Vegt, A. van der
VEG
Zorg & Welzijn
Beroepencollege
Velde, J. van der
VLJ
Natuur- en scheikunde
PLG vmbo lwom
Veldman, A.
VEL
Nederlandse taal
Diever
Veltink, J.
VLT
Theater
Verberne, L.
VLU
Klassieke talen
Lyceum
Villerius, E.
VIL
Beeldende vorming
Visscher, P.
VIH
Beeldende vormgeving
Visser, J.
VIJ
Economie
Diever
Visser, M.
VISS
Medewerker schoonmaak
Visser, P. de
VIP
Directeur-bestuurder
Vogel, S.
VOG
Deelschoolleider havo/vwo Lyceum
Vogelzang, M.
VMA
Verzorging
Beroepencollege
Vonder, M.
VOM
Filosofie
Lyceum
Vos, A.
VOA
Groepsdocent
Praktijkschool
Vos, J.
VOS
Stagecoördinator
Vreeburg, N.
VRN
Horeca, Bakkerij & Recreatie
Beroepencollege
Vries, J. de
VRJ
Biologie (vervangend)
Beroepencollege
Vries, P. de
VRIE
Coördinerend conciërge
Vries, P. de
VRIP
Technisch onderwijsassistent scheikunde
Vries, R. de
VRR
Informatica
Lyceum
Vries, W. de
VRW
Lichamelijke opvoeding
Lyceum
Wagensveld, N. van
WAV
Geschiedenis
maatschappijleer
voorzitter GMR
Lyceum
Wassenaar, J.
WAS
Leerlingcoördinator & groepsdocent Praktijkschool
Weerd, C. van der
WEER
Instructeur
Praktijkschool
Weeting, N.
WET
Economie
Lyceum
Weide, S. van der
WEI
Geschiedenis
Lyceum
Weide-Robaard, M. van der
WEIM
Salarisadministrateur
Wende, K. van der
WENK
Vrijwilliger
Werkman, A.
WERK
Onderwijsondersteuner
Praktijkschool
Westenbrink, A.
WEA
Groepsdocent
Eigen weg
Westerbeek, M.
WES
Nederlandse taal
Lyceum
Westphal, S.
WESA
Onderwijsondersteuner
Beroepencollege
Westrik, H.
WEH
Techniek
Lyceum
Wewerinke, F.
WEW
Teamleider Praktijkschool
Wieringa, A.
WIE
Duitse taal
Diever
Wiersema, A.
WIEA
Stagecoördinator
Eigen weg
Wijnia, A.
WNA
Algemeen coach
Wildeboer, D.
WILD
Deelschoolondersteuner
Wilting, A.
WLT
Wiskunde
Lyceum
Wind, H.
WINH
Deelschoolondersteuner
Winter, B. de
WINB
Deelschoolondersteuner
Wip, F.
WIF
Theater
Witteveen, J.
WIJ
Beeldende vorming
Wulp, L. van der
WUL
Zorg & Welzijn
lid GMR
Praktijkschool
Zilverberg, E.
ZILV
Systeembeheerder
Zomeren, R. van
ZOR
Groepsdocent
Eigen weg
Zunnenberg, N.
ZUNN
Intern begeleider
Beroepencollege
Zweerde, H. van de
ZWEH
Deelschoolondersteuner
Zwolle, L.
ZWL
Lichamelijke opvoeding
Beroepencollege